Fashion and healthy tipsfor beautiful life

#1 Beauty news - Květen 2017

Publikováno 07.06.2017 v 18:26 v kategorii Beauty, přečteno: 63x

Moji milí čtenáři, vítejte u dalšího beauty článku. Dneska to budou beauty news za měsíc květen :)
Budu tu mít různé beauty things pokaždé z jiného soudku. Některé možná znáte a některé třeba ne, a tak se tady můžete inspirovat :)
Batiste
Myslím si, že většina z Vás to asi zná, ale jedná se tedy o suchý šampon, který když máte mastné vlasy tak si ho nastříkáte do pěšinky, vmasírujete si ho do hlavy, a jste ready :) Já mám tedy ten co vidíte na obrázku, a jsem spokojená!
Rtěnka NYX
Jedná se tedy o řadu matných rtěnek v odstínu MLS20. Nosím ji od rána až do odpoledne a vždy mi vydrží tak 5 hodin, pak přetřu a vydrží to stejnou dobu. Určitě bych doporučila lidem, kteří se nebojí vzít si něco odvážného :)
Korektor NYX
Jelikož jsem hodně světlá tak mám odstín CW 01. Korektor je naprosto úžasný, akorát! Když si ho nanesete, tak zoranžový! ( nebo jak to napsat ) Ale nebojte, po asi 1 minutě se krásně vsákne a dokonale kryje. Jelikož jsem si značku NYX velmi oblíbila a je to jedna z mých oblíbených značek tak mám i pudr, a všechny produkty mohu jen a jen doporučit.

Tak to je pro dnešek vše, doufám že se vám tenhle článek líbil. Pokud by jste chtěli pokračování tak mi to nezapomeňte napsat a mějte se krásně. Ahoj :)


Výsledek obrázku pro batiste suchý šampon                     Výsledek obrázku pro rtěnka nyx mat mls20                                 Výsledek obrázku pro korektor nyx cw 01

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?