Fashion and healthy tipsfor beautiful life

Jak to chodí v divadle ?

Publikováno 28.02.2016 v 15:41 v kategorii Divadlo, přečteno: 89x

Ahoj všichni, spousta lidí se mě ptá jak to chodí v divadle. Takže jsem se rozhodla že se o to s vámi podělím. Nic méně můj blog má být právě o mě, takže proč ne ?
  Jednou večer jsem s babičkou šla do divadla kde čirou náhodou byla režisérka jednoho představení ale hlavně to byla babičky známá. Když představení skončilo, ta paní k nám přišla a nabídla mi jestli s nimi nechci zkusit hrát v jednom představení ( nešlo o žádnou velkou roli ale každý herec musí někde začít ). Nemusela jsem se rozmýšlet ani minutu protože hrát v divadle byl vždycky můj sen a tak jsem samozřejmě souhlasila.Asi týden potom, mi přišla zpráva že v ten a ten čas se mám dostavit do divadla na zkoušku.
  Když jsem do divadla přišla uvítala mě banda neznámých lidí ale já věděla že si je všechny oblíbím, a to se také stalo zvláště po tom, kdy jsem tam uviděla mojí kamarádku se kterou jsem několik let už nebyla v kontaktu. Paní režisérka mi dala scénář, řekla mi co a jak a už jsme šli na scénu. Zkoušeli jsme 5 hodin a já jsem si uvědomila že tohle je to co chci v budoucnu dělat, to o čem jsem kdy snila. Na konci zkoušky mi paní režisérka řekla kdy bude představení a v kolik se mám dostavit, já souhlasila a s úsměvem jsem se vrátila domů.
  Představení nám začínalo v 15:00 ale do divadla jsme měli přijít od 3 hodiny dříve tedy ve 12:00. Odložila jsem si tašku a pomáhala s přípravami ( to víte neměli jsem žádné dělníky které by nám všechno udělali, všechno jsme si museli udělat pěkně sami ) mezi které patřilo: postavení kulis, rozmístění židlí, úprava kostýmu ( protože vystupovat s dírou v punčochách by bylo poněkud trapné ), výroba osvětlení
  Ve 14:15 jsme se začali oblékat, líčit a česat aby se v 14:30 mohli lidé pustit do sálu.Ve 14:45 následoval nástup a jančení že zakopneme nebo zapomeneme scénář.
  Naštěstí se nic z toho nestalo a já poprvé zažila ten krásný pocit který jsem si vždy přála zažít.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?