Fashion and healthy tipsfor beautiful life

Trendy jaro - léto 2017

Publikováno 30.05.2017 v 20:46 v kategorii Fashion, přečteno: 54x

Máme tady první pořádný článek, který se konečně týká tématu, kterému se chci věnovat. Jooo konečně jsem se k tomu dokopala, no dost okecávání, jdem na to :)
Víte co teď letí? Co by vám nemělo chybět v šatníku? Ne? Tak to je pro vás tenhle článek jako stvořený :) Jak asi víte já nakupuji hrozně ráda a modni trendy dost sleduji tak doufám, že vám moje tipy k něčemu budou, a třeba vás budu inspirovat :)
Co teď letí?
 1. Výšivky - Ať už jsou na taškách či kalhotách vždy zazáříte. Určitě by vám v šatníku neměli chybět.
 2. Bombery - Teď už se sice dělá hezky, ale kromě teplých si můžete pořídit i takové lehké. Bombery se hodí ke každému druhu oblečení a jsou dostupné ve všech barvách. Já sama je mám a jsem nadmíru spokojená.
 3. Chokery - Ty už se nosily i dříve, ale stále letí. Můžete si koupit jak kožené, tak plátěné, ale i šněrované nebo řetízkové. Chokerů mám nespočet a nemohu si je vynachválit
 4. Volánky - Jestli jsou na šatech nebo tričkách? Je to jedno, hodí se totálně na vše. Sama zatím žádné nemám a chci to rozhodně napravit
 5. Oversize mikiny,šaty, trička - Já úplně miluji, miluji a miluji oversize věci. Sice to vypadá že je vám oblečení velké ale to je právě ono. Není nic pohodlnějšího než oversize mikina nebo triko, opravdu doporučuji. U nás to zatím není tak rozšířené, letí to spíše v Americe, ale co? Za mě je to top.


Hlavně co vám chci říct. To, že se vám tyhle trendy nelíbí, nebo vám prostě nesedí vůbec nevadí. Noste to, v čem je vám pohodlně, záleží na vás a né na okolí. Vy jste vy a můžete chodit v čem chcete. Toto má být pouze inspirace, rozhodně vám tím neříkám 'Pokud si to nekoupíš budeš úplně trapná' to vůbec ne.

Já tedy doufám, že se vám dnešní článek líbil. Pokud máte nějaký dotaz např. kde to koupit, kolik to tak stojí atd... tak se nebojte zeptat v komentářích nebo na mých sociálních sítích. Budu moc ráda za názor na takovéto články, opravdu budu moc rádaa když mi napíšete zda se vám to líbí nebo ne.

No mějte se krásně a zase příště :) 


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?